Продукти
Найближче відділення
Особисті речі
Відправити
Нові товари та
документи
Відправити
Доступні послуги«‎Посилка з дому»«Глобальна доставка»«‎Шопінг»«‎Прямий E-commerсe»
Зберігання
Пакування
Переадресування
Митне оформлення
Повернення
Доступні послуги
Зберігання
Пакування
Переадресування
Митне оформлення
Повернення
«‎Посилка з дому»«Глобальна доставка»«‎Шопінг»«‎Прямий E-commerсe»
Послуги
novaposhtaglobal.ua
Зберігання
Nova Poshta Global безкоштовно зберігатиме вашу посилку 7 календарних днів і 24 дні загалом, щоб ви могли забрати посилку у зручний та спокійний час. Першим днем зберігання є наступний календарний день після прибуття відправлення у відділення Одержувача. Послуга безкоштовна для всіх типів відправлень окрім палет - упродовж 7 календарних днів, для палет - упродовж 3 календарних днів.
novaposhtaglobal.ua
Повернення
Послуга передбачає повернення відправлення за бажанням Відправника. Повернення необхідно самостійно замовляти у випадку, якщо у Відправника немає договору з Новою поштою з умовами автоповернення та коли Отримувач відмовився від відправлення або коли Отримувач більше тижня не забирає посилку. Якщо Отримувач відмовився від посилки або якщо не забрав посилку, Відправник може замовити додаткову послугу «Повернення» на зручну для себе адресу. Звертаємо вашу увагу що, якщо послуги з доставки не були сплачені перед відправленням, Відправнику доведеться сплачувати доставку і повернення згідно тарифів Нової пошти.
novaposhtaglobal.ua
Пакування
Послуга передбачає розміщення відправлення в найбільш придатний вид упаковки, який забезпечить його надійне транспортування. Пакування виконується в упаковку із запропонованого асортименту компанії Nova Poshta Global. Послуга платна, за винятком документів і дрібних відправлень вагою до 1 кг (вкладають у фірмові пакети). Ми пропонуємо великий асортимент пакування для посилок до 30 кг та понад 30 кг, щоб гарантувати цілісність вмісту посилки під час транспортування, зберігання та її перевірки на кордоні.
novaposhtaglobal.ua
Митне оформлення
Звертаємо вашу увагу, митні платежі нараховуються на всі категорії товару, включаючи подарунки чи повернення товару по гарантії. У більшості країн світу існує неоподаткований митний поріг, тобто всі міжнародні експрес-відправлення підлягають розмитненню, сплаті податків та мита Отримувачем. Під час доставки товарів вартістю понад 150 євро із-за кордону в Україну, нараховуються митні платежі на імпорт. Вони включають: (1) ввізне мито – це 10% від суми, що перевищує 150 євро. (2) ПДВ – 20% від суми, що перевищує 150 євро з урахуванням мита.
novaposhtaglobal.ua
Переадресування
Послуга передбачає зміну адреси доставки вже оформленого відправлення в межах одного населеного пункту, країни або за кордоном. Вартість переадресації розраховується згідно з чинними тарифами компанії Нова Пошта Глобал. При переадресуванні для відправлення буде сформовано новий маршрут (посилка спочатку буде доставлена до першого пункту призначення, після чого буде оформлено переадресування), тому термін доставки буде збільшено. Після доставки переадресованого відправлення на номер отримувача надійде смс-сповіщення про прибуття.
Сервіси
Турбота про клієнтів 24/7
Діджитал сервіси
Мобільний застосунок
Особистий кабінет
Чат-бот
Трекінг
Калькулятор