Продукти
Найближче відділення
Особисті речі
Відправити
Нові товари та
документи
Відправити
Імпорт в Україну

На відправку вартістю (без вартості доставки), яка не перевищує еквівалент 150 євро – митні платежі не нараховуються.

Якщо вартість товарів у відправленні перевищує еквівалент 150 євро, буде нараховано ввізне мито у розмірі 10% від перевищення 150 євро та ПДВ у розмірі 20% від вартості відправлення понад 150 євро. Також додатково нараховується оплата митно-брокерських послуг.

Наприклад

Вартість товару = 200 €

Ввізне мито = (200 € – 150 €) х 10% = 5 €

ПДВ = (200 € – 150 € + 5 € (мито)) х 20% = 11 €

Митні платежі будуть становити: мито 5 € + ПДВ 11 € = 16 €

Експорт з України

  При відправленні за кордон згідно з митним законодавством у країні-отримувача міжнародного відправлення можуть бути нараховані митні платежі, які необхідно буде сплатити одержувачу. За потреби оплати митних платежів Одержувачу можуть надіслати листа на електронну адресу з інформацією.

  Звертаємо Вашу увагу! Митні платежі нараховуються на всі категорії товару, включаючи подарунки чи повернення товару за гарантією.

  Митний поріг у більшості країн Європи становить 0 EUR, тобто всі міжнародні експрес-відправлення підлягають очищенню та сплаті мит одержувачем.

  Для експортних відправлень вартістю понад 10 000 EUR обов’язковим є складання митної декларації. Детальніше у розділі «Супровідні документи».

Супровідні документи

  Митне оформлення експорту відбувається в країні одержання відправлення або може відбуватися в країні транзиту відправлення.

  Митні служби можуть запросити додаткову інформацію про вміст та вартість товарів в посилці у Відправника або Одержувача.

  У випадку, якщо вкладення у посилці будуть трактуватися митницею як комерційна партія, на посилку буде нараховане мито згідно правил нарахування мита на комерційні вантажі, або посилку буде повернуто Відправнику.

  Служба доставки в країні призначення зв’язується із Отримувачем за допомогою електронної пошти.

  Якщо Отримувач не відреагував на повідомлення та/або доставка не була здійснена у зв’язку із невірними даними Отримувача, посилка може бути повернена Отримувачу в Україну, також можливе уточнення реквізитів і відправлення на повторну доставку.