Продукти
Найближче відділення
Особисті речі
Відправити
Нові товари та
документи
Відправити
Чи можна пересилати свідоцтво про народження та інші посвідчення особи за кордон?

Так, ми внесли необхідні зміни у перелік виключень для транспортування. Таким чином, під час дії воєнного стану ви зможете відправити за кордон важливі документи, які не було змоги забрати під час евакуації за кордон.

Як скористатись послугою міжнародної доставки?

Створіть заявку в Особистому кабінеті заздалегідь, або оформіть посилку безпосередньо у відділенні.

Чи сплачуватиме отримувач щось при отриманні в країнах Європи?

У більшості європейських країн міжнародні відправлення, що пересилаються між фізичними особами, вартістю до 44 EUR включно з позначкою «подарунок» чи «особисті речі» не обкладаються ні митом, ні ПДВ. Але додаткові митні чи податкові нарахування можливі, якщо митні служби країни призначення: оцінять, що вартість вмісту посилки перевищує 44 EUR; виявлять невідповідність реального вмісту та опису вмісту в декларації. Митниця затримає посилку, якщо вона міститиме заборонені до пересилання товари. У разі порушення, посилка може бути утилізована, повернена відправнику, або за неї будуть нараховані митні платежі тощо.

Чому не варто вказувати український номер телефону отримувача?

Щоб узгодити час доставки посилки за кордоном, кур’єр телефонуватиме отримувачу, тому дуже важливо щоб отримувач міг прийняти його дзвінок. Якщо зв’язку з отримувачем не буде посилка може бути доставлена невчасно або не буде доставлена взагалі.

Яким продуктом скористатися, щоб відправити речі, але це не особисті речі?

Скористайтесь продуктом «Глобальна доставка».

Що є обмеження щодо відправлення посилок за кордон?

Повний перелік заборонених до перевезення товарів є за посиланням

До найбільш популярних належать: їжа, ліки та БАДи, гроші, тютюнові вироби, алкоголь, горючі матеріали, парфуми.

Чи застраховані міжнародні відправлення?

Так, відправлення страхуються на вказану в декларації оголошену вартість. За бажанням, ви можете додатково застрахувати посилку на більшу суму, оплативши 3% комісії Новій Пошті Глобал. Таким чином, якщо посилка буде пошкоджена або втрачена, ми відшкодуємо клієнту, який оплачував доставку, суму оголшеної вартості та страхову суму.

Але працівники митної служби можуть вилучити посилку без компенсації, повернути її назад в Україну, або нарахувати митні платежі, тощо за будь-якої з умов:

  • якщо оголошена вартість не відповідає реальній цінності посилки 
  • якщо виявлено комерційну партію (більше 5 однакових товарів),
  • якщо посилка містить заборонені до перевезення товарів.
Як розрахувати вартість доставки?

Скористайтеся калькулятором у розділі Тарифи, вказавши країну призначення та габарити посилки.

Як відбувається доставка за кордоном?

Кур’єр доставить посилку до дверей адресата.

Як розраховується об’ємна вага, для міжнародного відправлення?

Об’ємна вага посилки вказується у кілограмах і розраховується за формулою: 

Довжина [см] х Ширина [см] х Висота [см] / 5 000.

Як оцінити міжнародну посилку?

Оголошена вартість повинна дорівнювати реальній (ринковій) вартості відправлення.

Для чого вказувати електронну пошту отримувача?

Повідомлення про посилку може бути надіслане отримувачу на електронну пошту, в SMS або у Viber. В разі необхідності сплати митних платежів та інших питань щодо відправлення інформація буде направлена на електронну адресу одержувача.

Чи необхідні документи отримувачу за кордоном?

Відправлення за адресою фізичної особи видають будь-якій повнолітній особі, яка може прийняти посилку за адресою, вказаній у накладній, без перевірки документів.

Як необхідно передавати відправлення працівникам Nova Poshta Global?

Відправлення завжди передають у відкритому вигляді, щоб оператор перевірив вміст та оформив опис посилки. Якщо посилка буде запакована, оператор має право відкрити посилку. Виключення – фабричне пакування.

Хто та яким чином зв’язується з отримувачем при доставленні посилки?

Зазвичай перед доставкою відправлень з отримувачем зв’язується служба доставки у країні призначення по телефону. Але в кожній країні умови можуть відрізнятися. В деяких випадках відправлення може бути доставлене без додаткового повідомлення про доставку.

Хто та яким чином оплачує митні платежі?

Митні платежі сплачує лише отримувач за кордоном. Про необхідність оплати, суму до сплати та реквізити йому повідомить митна служба, надіславши листа на електронну пошту.

Чим відрізняється «Глобальна доставка» від «Посилка з дому»

Ми запустили продукт «Посилка з дому» у відповідь на потребу українців, які змушені були виїхата на територію ЄС через збройну агресію РФ. Відправляти посилку скориставшись продуктом «Посилка з дому», вигідніше, ніж «Глобальною доставкою», але цей продукт стосується лише відправлення в одну з країн ЄС вживаних особистих речей без лейб, етикеток або пломб.

Крім того, продукт «Посилка з дому» передбачає відправлення наземним транспортом, а тому займає більше часу. Для «Глобальної доставки» ми користуємося авіасполученням.

Чи має продукт «Посилка з дому» якісь обмеження?

Так, загальна вага посилки (фактична чи об’ємна) може складати 70 кг максимум, а габарити не повинні перевищувати 120х80х69 см. Також можна відправити лише особисті речі оціненою вартістю до 44 EUR.

Звідки можна відправити міжнародну посилку за продуктом «Посилка з дому»?

Сьогодні міжнародним сервісом можна скористатись у відділеннях Нової пошти в усіх населених пунктах України. Зверніть увагу, що певні відділення можуть мати обмеження за допустимою вагою відправлень, тому перегляньте список відділень заздалегідь.

Чи можна зробити відправлення «Посилка з дому» на ім’я іноземного громадянина?

Так, ви можете відправити посилку громадянину іншої держави з України.