Глобальна доставка
товарів
Оформити
Фрахт та логістичні
рішення
Оформити
Імпорт в Україну

На відправку вартістю (без вартості доставки), яка не перевищує еквівалент 150 євро – митні платежі не нараховуються.

Якщо вартість товарів у відправленні перевищує еквівалент 150 євро, буде нараховано ввізне мито у розмірі 10% від перевищення 150 євро та ПДВ у розмірі 20% від вартості відправлення понад 150 євро. Також додатково нараховується оплата митно-брокерських послуг.

Наприклад

Вартість товару = 200 €

Ввізне мито = (200 € – 150 €) х 10% = 5 €

ПДВ = (200 € – 150 € + 5 € (мито)) х 20% = 11 €

Митні платежі будуть становити: мито 5 € + ПДВ 11 € = 16 €

Експорт з України

  При відправленні за кордон згідно з митним законодавством у країні-отримувача міжнародного відправлення можуть бути нараховані митні платежі, які необхідно буде сплатити одержувачу. За потреби оплати митних платежів Одержувачу можуть надіслати листа на електронну адресу з інформацією.

  Звертаємо Вашу увагу! Митні платежі нараховуються на всі категорії товару, включаючи подарунки чи повернення товару за гарантією.

  Митний поріг у більшості країн Європи становить 0 EUR, тобто всі міжнародні експрес-відправлення підлягають очищенню та сплаті мит одержувачем.

  Для експортних відправлень вартістю понад 10 000 EUR обов’язковим є складання митної декларації. Детальніше у розділі «Супровідні документи».

Супровідні документи

  Митне оформлення експорту відбувається в країні одержання відправлення або може відбуватися в країні транзиту відправлення.

  Митні служби можуть запросити додаткову інформацію про вміст та вартість товарів в посилці у Відправника або Одержувача.

  У випадку, якщо вкладення у посилці будуть трактуватися митницею як комерційна партія, на посилку буде нараховане мито згідно правил нарахування мита на комерційні вантажі, або посилку буде повернуто Відправнику.

  Служба доставки в країні призначення зв’язується із Отримувачем за допомогою електронної пошти.

  Якщо Отримувач не відреагував на повідомлення та/або доставка не була здійснена у зв’язку із невірними даними Отримувача, посилка може бути повернена Отримувачу в Україну, також можливе уточнення реквізитів і відправлення на повторну доставку.

Митне оформлення товарів та посилок

Правильно організовані міжнародні перевезення — гарантія своєчасної доставки вантажів без проблем та обмежень. Величезне значення у процесі грає правильне розмитнення та митне оформлення, що дозволяє переміщати товари між країнами на законних підставах. Проводити митне оформлення вантажів може як власник або його представник, так і митний брокер, послуги якого коштують не надто дорого, але дозволяють розв’язати всі питання, пов’язані з митницею, набагато швидше.

Митне оформлення вантажу в Україні

Митне оформлення посилок проводиться у кожній країні, з якої товари вирушають на експорт. Процедура регламентується законодавством країни-відправника та містить у собі такі моменти:

• перевірку законності вивезення товару з країни;

• правильне оформлення документів на експорт;

• розрахунок та стягнення державного мита на експорт товарів.

Митне оформлення експорту та розмитнення товарів — процедури аналогічні. Різниця в тому, що в першому випадку проводиться митне оформлення при вивезенні вантажу з країни, а в другому — при ввезенні. Ще одна відмінність полягає у розмірі мита на експорт та імпорт товарів при переміщенні їх через кордон.

Митне оформлення товарів з Новою Поштою Глобал

Розмитнення вантажу під час ввезення посилок в Україну — важливий момент, який слід довірити фахівцям. Неправильне митне оформлення товарів імпорту призводить до затримок на митниці, штрафів, а в деяких випадках — до неможливості ввезення товару, придбаного на закордонних ринках.

Компанія «Нова Пошта Глобал» — це вірно заповнені документи для митного оформлення та швидка доставка посилок кінцевому одержувачу. Професійні митні брокери позбавлять проблем, пов’язаних з оформленням документів, допоможуть уникнути штрафів та додаткових платежів.

Митне оформлення посилок: основні моменти

Людям, що купують товари в закордонних інтернет-магазинах, важливо пам’ятати таке:

• Митні платежі не нараховуються на відправлення, загальна вартість яких не перевищує 150 EUR.

•Якщо ввезені товари коштують дорожче, одержувачу доведеться сплатити мито — 10% та ПДВ — 20% від суми, що перевищує 150 EUR. Послуги митного брокера оплачуються додатково.

Митне оформлення товарів під час експорту також має особливості:

• у більшості країн Європи митний поріг становить 0%, тобто всі необхідні мита сплачує одержувач;

• мито нараховується на всі товари, у тому числі подарунки та повернення за гарантією;

• під час експорту товарів на суму понад 10 тис. євро доведеться зайнятися декларуванням відправлення.

Існують інші нюанси експорту товарів, яким слід приділити пильну увагу. Нова Пошта Глобал надає повний спектр логістичних митних послуг та забезпечує митне оформлення посилок відповідно до міжнародних регламентів та правил. Скористатися послугами служби міжнародних перевезень можуть як юридичні, так і фізичні особи.

Читати повністю