Місія Групи компаній NOVA

Легкість доставки для життя та бізнесу

  NOVA GLOBAL Culture

  THINK GLOBALLY, WIN LOCALLY

  Наш слоган відображає те, що ми разом створюємо кожен день.

  Концепція фрази “Думай глобально, перемагай локально” полягає в тому, що для досягнення успіху в глобальному масштабі необхідно думати та планувати свої дії з урахуванням світових тенденцій та трендів. У той же час, для реалізації цієї глобальної стратегії необхідно враховувати місцеві особливості та адаптуватися до місцевих умов, культури та традицій.

  Тобто, “Думай глобально” – це спрямування своїх зусиль на створення стратегій та планів дій з урахуванням світових тенденцій та перспектив. А “Перемагай локально” – це реалізація цих стратегій та планів на місцевому рівні з урахуванням специфічних особливостей кожного ринку та регіону.

  Компанії, які слідують цій концепції, прагнуть до синергії глобальної та локальної стратегії, що дозволяє їм збільшувати свою ефективність та досягати успіху в різних куточках світу, зберігаючи при цьому свою унікальність та поважаючи місцеві традиції та культуру.

  Команда NOVA GLOBAL:
  Ми змінюємо світ онлайн покупок!

  Наша Мета 2026:
  Легка доставка в будь-яку точку світу до 5 днів

  mission
  mission

  Наша культура ґрунтується на цінностях, які визначають наші дії та підходи.

  Ми дотримуємося цих цінностей, щоб створювати крутi рішення, які можуть змінити світ на краще. Ми дбаємо про кожного члена нашої команди, надаючи можливість розвиватися.

  Цей документ розповідає про нову та незвичну культуру нашої команди. Як і всі великі та молоді компанії, ми прагнемо залучати найкращих фахівців, дуже цінуємо допитливість, відповідальність, наполегливість, щирість та співпрацю в команді.

  Але що саме ми хочемо, щоб відрізняло Global - це:

  • Допитливість

  • Наполегливість та спрямованість для досягнення цілей

  • Щире ставлення один до одного

  • Збереження лише найрезультативніших людей

  • Відмова від складних правил

  • Заохочення самостійного прийняття рішень

  Справжні цінності

  Багато компаній декларують цінності в корпоративній культурі, але часто ці закріплені положення дуже розмиті та залишаться без уваги. Справжні цінності компанії проявляються, коли співробітників заохочують або звільняють. Нижче ми розкажемо про те, як ми бачимо наші цінності, про певні дії та здібності, які ми цінуємо найбільше. Чим більше ці цінності резонують з вами та характеризують людей, з якими вам хотілося б працювати, тим більше шансів, що у нас все вийде і ви будете прогресувати у команді Global.

  Прийняття рішень

  Ти приймаєш логічні рішення, незважаючи на неоднозначність ситуацій. Ти визначаєш глибинні причини і не обмежуєшся лікуванням симптомів. Ти використовуєш заклик до дії "Візьми і зроби".

  Комунікація

  Ти лаконічно і чітко висловлюєш свої думки як усно, так і письмово. Ти вмієш слухати і намагаєшся зрозуміти, перш ніж реагувати. Ти зберігаєш спокій в стресових ситуаціях, щоб мислити ясно.

  Цікавість

  Ти швидко та охоче вчишся. Ти отримуєш задоволення від того, що робиш, і це робить тебе кращим. Ти з радістю ділишся своєю експертизою з командою.

  Рішучість

  Ти говориш те, що думаєш, коли це в інтересах Global, навіть якщо це незручно. Ти йдеш на розумні ризики і не виключаєш можливих невдач. Ти ставиш під сумнів кроки, які не відповідають нашим цінностям.

  Ентузіазм

  Ти надихаєш інших своїм бажанням до досконалості. Для тебе дуже важливі наші Клієнти та успіх команди Global. Ти наполегливий, оптимістичний та впевнений в собі.

  Самовідданість

  Ти готовий до прийняття змін та не маєш упереджень. Ти знаходиш час, щоб підтримувати своїх колег, ділишся інформацією та підтримуєш відкритість. Твоя самовідданість підтримує зміни та дозволяє тобі бути прикладом для інших.

  Інновації

  Ти твориш нові ідеї, які є корисними. Ти переосмислюєш проблеми, щоб знайти рішення для складних питань та підтримуєш динаміку компанії, зменшуючи складнощі. Твої інновації забезпечують розвиток та процвітання компанії.

  Інклюзія (Суспільство)

  Ти підтримуєш та приймаєш різні погляди, щоб приймати найкращі рішення. Ти визнаєш, що ми всі різні, та працюєш над тим, щоб подолати різниці при взаємодії з колегами. Твоя інклюзивність забезпечує розвиток компанії та її культури.

  Добросовісність

  Ти говориш про своїх колег тільки те, що можеш сказати їм у вічі, свідомо визнаєш свої помилки та не обговорюєш колег у їх відсутність. Ти відносишся до людей з повагою, незалежно від їхнього статусу чи розбіжностей з тобою. Твоя добросовісність відображає твою готовність до співпраці та досягнення мети.

  Відданість

  Ти фокусуєшся на результаті, а не на процесі. Ти завжди демонструєш заплановані результати, і твої колеги можуть розраховувати на тебе. Ти позитивно впливаєш на своїх колег.

  Легко писати про чудові цінності, але набагато складніше втілювати їх у життя. Описуючи рішучість, ми кажемо: "Ви ставите під сумнів кроки, які не відповідають нашим цінностям". Ми хочемо, щоб всі допомагали один одному жити відповідно до цінностей і підтримували один одного в якості прикладу.

  Команда мрії

  mission
  mission

  Dream Team – це команда, де всі колеги неймовірно круто виконують свою роботу та дуже ефективно співпрацюють. Цінність та задоволення від роботи в команді мрії неосяжні. Наша версія ідеальної робочої атмосфери – команда мрії, яка працює над досягненням амбіційних загальних цілей, і ми докладаємо для цього багато зусиль.

  Зробити командою мрії всю компанію (а не лише декілька невеликих колективів) – непросто. Безумовно, ми повинні найняти правильних людей. Ми також повинні підтримувати співпрацю, приймати різні точки зору, підтримувати обмін інформацією та не допускати інтриг. Якщо ти уявив собі професійну спортивну команду, то саме тренер має забезпечити те, щоб кожен гравець показував виняткові результати на своїй позиції на полі та успішно співпрацював з іншими.

  Ми прагнемо до того, щоб бути командою, а не сім'єю

  Сім’я – це безумовна любов, незважаючи на погану поведінку вашої дитини, наприклад. Команда – це означає прагнення бути кращим партнером у команді, дбати про своїх колег та знати, що ваші зусилля та зусилля кожного з команди формують загальний результат. Нам подобається наводити приклад команди з Формули 1 та її взаємодії під час піт-стопу, де невдача одного з команди призводить відразу до невдачі всієї команди.

  Прикро бути виключеним з нашої команди, але в цьому немає нічого соромного. Бути частиною нашої Команди мрії може стати найкращим моментом у вашому професійному житті.

  У команді мрії співпраця та довіра працюють чудово, тому що ваші колеги не тільки відмінно розуміють свою роботу, але й чудово співпрацюють з іншими. Описуючи самовідданість, ми кажемо: “Ви знаходите час для допомоги колегам. Ви ділитися інформацією відкрито та проактивно”. Ми хочемо, щоб наші нові колеги відчували, що їм раді, та отримували необхідну підтримку для ефективної роботи.

  В кінцевому підсумку, ваша фінансова безпека залежить від ваших навичок та репутації, а не стажу роботи в компанії. У Global ви отримуєте величезний досвід, працюючи над складними та глобальними задачами з прекрасними колегами, а нові знання підвищують вашу цінність у майбутньому.

  Свобода і Відповідальність

  Є компанії, де люди проходять повз сміття в офісі, щоб хтось інший підняв його, а є компанії, де працівники нахиляються, щоб підняти сміття – так само, як вони зробили б це вдома. Ми дуже стараємося бути тими, хто не проходить повз, компанією, де кожен відчуває відповідальність за допомогу колективу на кожному етапі. Підняти сміття – це метафора вирішення проблем, малих і великих, ніколи не думаючи «це не моя робота». У нас немає правил прибирання реального або метафоричного сміття. Ми стараємося створити почуття належності, тоді така поведінка стає природною.

  Ми віримо, що люди показують найкращі результати, коли їм довіряють і дають свободу, коли вони можуть робити зміни до кращого. Тому ми заохочуємо незалежність і посилюємо позиції наших співробітників при будь-якій нагоді.

  Ви можете подумати, що така свобода провокує хаос. Але ми також не встановлюємо дрес-код, і дотепер ніхто не прийшов на роботу голим. Мораль у тому, що не потрібно створювати правила у всьому. Більшість людей самі розуміють, чому в офіс краще приходити одягненим.

  Відкрита незгода

  Якщо ви не згодні з кимось у суттєвому питанні, то ви повинні пояснити причину, бажано у приватній дискусії. Під час дискусії можна виокремити різні погляди, а коротке письмове формулювання ключових питань допоможе людям обдумати найрозумніші шляхи дій, а також спростить обмін думками. Керівник, відповідальний за прийняття рішення, повинен прийняти, зрозуміти і розглянути ваші думки, але може не погодитися з вами. Як тільки керівник приймає рішення, ми очікуємо, що всі будуть працювати над його успішними результатами. У майбутньому, якщо з’являються нова та важлива iнформацiя, керівника можна попросити переглянути питання. Мовчазна незгода є неприйнятною та непродуктивною.

  Контекст замість контролю

  Наша мета полягає в тому, щоб фахівці самостійно приймали правильні рішення та консультувалися з менеджером лише у випадку сумнівів у правильності вибору. Завдання лідера на будь-якому етапі – створити чіткий контекст, в якому всі достатньо інформовані для прийняття у цілому успішних рішень.

  У філософії «контекст замість контролю» є невеликі винятки, наприклад, у надзвичайній ситуації, коли немає часу думати про правильний контекст і принципи, або коли новачок команди ще недостатньо знайомий з контекстом для повної впевненості у своїх діях, або коли стає очевидним, що правом приймати рішення володіє не та людина (звичайно, тимчасово).

  Ми кажемо людям, що не потрібно намагатися задовольнити керівника. Краще старатися працювати на користь бізнесу. Не схвалення керівником – не проблема. Справжня проблема полягає у тимчасовій спробі щось приховати. Не біда заявити менеджеру: «Я знаю, що ти не погоджуєшся зі мною, але я зроблю Х, тому що вважаю це найкращим виходом. Дай мені знати, якщо ти хочеш відмінити моє рішення». Ми абсолютно не бажаємо, щоб працівники лише припускали, що ми збираємося зробити або що бажає менеджер, і діяли, виходячи з цих припущень.

  Чудово Узгоджені, Слабо Пов'язані

  У процесі зростання компанії часто виникає ситуація жорсткої централізації, що знижує її гнучкість та підвищує ступінь нерухомості. Причинами цього можуть бути:

  • Втручання топ-менеджменту в безліч дрібних рішень.
  • Багато чисельні спільні зустрічі між департаментами для координації тактики.
  • Задоволення потреб інших колективів стає важливішим, ніж задоволення потреб клієнтів.

  Ми ж уникнули таких неприємних ситуацій завдяки чудовій узгодженості та слабкій зв’язаності. Ми проводимо багато часу, обговорюючи стратегію разом, але потім довіряємо один одному втілення тактики без попереднього підтвердження. Часто дві групи, що працюють над спільними цілями, не знають про дії один одного та не підтверджують їх. Якщо на наступних етапах деякі дії здаються помилковими, ми відверто обговоримо це. Можливо, ми зрозуміємо, що стратегія була занадто неясною, або тактика не відповідає затвердженій стратегії. Тоді ми розглянемо можливості уникнення цього у майбутньому.

  Успіх робочого принципу “Чудово Узгоджені, Слабо Пов’язані” залежить від спільних зусиль результативних співробітників, а також ефективного контексту. У кінцевому рахунку, фінальною метою є зростання бізнесу та віддача, а також більша гнучкість та маневреність. Ми прагнемо бути великими, швидкими та спритними.

  Прагнення до Досконалості

  Новоприйняті спеціалісти у перші місяці своєї роботи неодмінно дивуються тому, наскільки наше описання культури відповідає реальності, в якій вони працюють. Ми постійно працюємо над удосконаленням нашої культури – кожного дня ми намагаємося зробити її кращою. Кожен співробітник, який приєднується до нас, допомагає розробляти і розвивати ДНК компанії Nova Global. Ми разом знаходимо нові шляхи досягнення більшого. Через кілька років ми будемо відчувати помітні позитивні зміни в ефективності роботи порівняно з минулим. Ми навчаємось все швидше завдяки більшій кількості присвячених людей з різноманітними поглядами, які намагаються знайти найкращі шляхи до більш скоординованого, гнучкого та ефективного співробітництва.

  mission
  mission

  Vitaliy Yanytskyy

  VP of Growth

  Yurii Benevytskyi

  CEO and President

  Успіх - тимчасовий, невдача - не загубна, а вирішальне - твоя незламна воля йти вперед.